Japoniškas sodas

Japoniškas sodas

Šiandien rytas buvo visai ne koks. Apsiniaukę, o iš dangaus dar nei tai lietus, nei tai šiaip dulksna. Tad savo dviratinių išvykų planus su Žmogučiu padėjome į šalį. Tačiau iš kitos pusės, toks oras labai tinkamas fotografuoti augalus ir panašiai. Todėl nusprendėme aplankyti Japonišką soda, įsikūrusį VU botanikos sode Kairėnuose.

Šiaip jau nelengva sutverti ką nors japoniškai subtilaus lietuviškoje aplinkoje, bet man pasirodė, kad kažkiek tikrai pavyko:

Japoniškas sodas

Japoniškas sodas

Japoniškas sodas

Japoniškas sodas

Japoniškas sodas

Japoniškas sodas

Reikės dar kada nors užsukti, kai kas nors ten žydės.

Įrašo “Japoniškas sodas” komentarų: 11

  • Tai tas tavo įrašas ir buvo paskata aplankyti šią vietą. Tik vis nebuvo progos. O kad nuotraukos iš to paties kampo, tai nieko nuostabaus. Jei nori užfiksuoti tikrai ką japoniško, didelio pasirinkimo kaip ir nėra 🙂 .
   Šiaip patiko, tik gaila, kad ten nebuvo nieko žydinčio. Nors rododendrus esu ir anksčiau toje vietoje fotografavęs.

 1. Malonu, kad įkvepiu didiems darbams 🙂 Įdomu bus stebėti, koks bus sodo populiarumas.

 2. Šį savaitgalį teko pabūvoti šalia Klaipėdos kuriamame Japoniškame sode (Darbėnai, Mažučių kaimas).
  Iš fotografijų šis vilnietiškas atrodo, kad pranoksta savo klaipėdietišką versiją. Buvau ten su drauge, tai bent jau abudu labai likome nusivylę – toli važiuoti, kaina žvėriška (8lt/vnt), o įspūdis labai slogus.
  Ir dabar tiesiog yra paskata aplankytį Vilniuje esantį.

  • O aš tai vis laukiu, kada gi Darbėnų projektas bus baigtas. Jeigu tikėti reklama, tai bus didžiausias ir unikaliausias Lietuvos japoniškas sodas. Bet labai jau ilgai jis kuriamas. Privažiuoti be savo transporto išvis misija neįmanoma. O dėl kainos, tai VU botanikos sodas 7LT ima.

Komentavimo galimybė išjungta.