Ti voglio bene mia Alfa Romeo!

Bandom Giuljetą

Žiema, kai turi žymiai daugiau laisvo laiko, yra pats tas metas nubraukti dulkes nuo kai kurių dalykų, kuriems kažkada to laiko neužteko. Taip atsitiko su praeitais metais spalio mėnesį vykusiu renginiu „Ti voglio bene mia Alfa Romeo!“ (it.„Myliu tave, mano Alfa Romeo!”), kurį surengė “Autobrava” savo klientams, tarp kurių esu ir aš.

Apie patį renginį tikrai nepasakosiu, nebent pasakysiu tiek, kad tai buvo tikrai didelis ir malonus siurprizas. Už ką tikrai didelis ačiū, nors ir pavėluotas, rengėjams. Dvigubai malonu buvo ir tas, kad visis dalyvavusieji tada gavo vardinius kvietimus ir tai tikrai kartai paglosto savimeilę. O iš savo daugiametės draugystės su šia atstovybe, kuri tikrai kantriai ir gerai rūpinasi mano Alfa, galiu pasakyti, kad jie – tai tikras pavyzdys to, kaip reikia dirbti.

Bet grįžkime prie renginio. Atvirai pasakius, didžiąją renginio dalį aš praleidau ne pačiame servise, o už vairo baltos gražuolės Alfa Romeo Giulietta, kuria tą progą išbandžiau. Tad tai ir liko įamžinta pirmoje nuotraukoje, kuri šiaip jau savaime yra retas kadras, kuriame esu aš. Taigi, kas dar manęs nepažįstate, turite retą progą bent jau pamatyti, kaip aš atrodau Šypsena.

Bet, prieš išvykdamas į trasą, visgi pasidairiau pro fotoaparto vaizdo ieškiklį, nes Alfos visada yra vertos būti fotografuojamos:

http://www.flickr.com/apps/slideshow/show.swf?v=124956

Įrašo “Ti voglio bene mia Alfa Romeo!” komentarai: 2

    • Ne tik graži, bet ir smagi. Tikrai verta nuodėmės 😉

Komentavimo galimybė išjungta.