Naglių gamtos rezervato pažintinis takas

Pilkosios kopos

Ką gi, judiname 2015-ų metų archyvus.

Kaip ir jau esu sakęs, pajūryje ar pamaryje mes esame dažni svečiai. Bet tai nereiškia, kad esame aplanke visas įdomias, vertas dėmesio vietas. Viena iš tokių vietų, kurią tikrai yra būtina pamatyti – Naglių gamtos rezervate esančios pilkosios kopos.

Nežinantiems, kur tai yra, paaiškinsiu detaliau. Tai yra Kuršių nerijoje, o tiksliau Kuršių nerijos nacionaliniame parke. Kadangi jau yra paminėtas gamtos rezervatas, tai turime suprasti, kad tokiose vietose maklinėti kur šauna į galvą tikrai neleidžiama. Tad tas kopas galima pasiekti vieninteliu būdu, t.y paėjėti Naglių gamtos rezervato pažintiniu taku

Pats takas prasideda stovėjimo aikštelėje, kuri yra 31 kelio Smiltynė-Nida kilometre. Pats takas nėra ilgas, porą kilometrų pirmyn ir atgal išklotu lentų taku ir dar kažkiek tiesiog smėliu tarp taką žyminčių stulpelių.

Mano galva, ten geriausia lankytis ryte, kylant saulei. Daugiau pasakoti tikrai nėra ką, nes to gražaus ir savotiškai keisto vaizdo nupasakoti tikrai nelabai gausis. Todėl tai, ką mačiau, fiksavau fotoaparatu, o jūs jau spręskite ar man pavyko:

Naglių gamtos rezervato pažintinis takas//embedr.flickr.com/assets/client-code.js

(Spauskite ant nuotraukos ir žiūrėkite visą albumą naujame lange)

Įrašo “Naglių gamtos rezervato pažintinis takas” komentarai: 2

  1. Kaip mistiškai 🙂 Daug redaguojat nuotraukas, be spalvų korekcijos?

    • Redaguoju, nes darbinis formatas – RAW. Nepasakyčiau, kad daug. O dėl spalvų korekcijos – visaip būna.

Komentavimo galimybė išjungta.