10 privatumo nustatymų, kuriuos turėtų žinoti Facebook naudotojas

Kažkaip beklajodamas po blogosferą užmačiau vieną patarimą dėl privatumo tiems, kas naudojasi Facebook. Tas patarimas apsiriboja tik savo “draugų“ sąrašo tvarkymu, tačiau, dėl durnos šio socialinio tinklo sistemos, to visai nepakanka.  Kad bent nors kiek pasitvarkyti savo privatumo reikalus snukiaknygėje, siūlau perskaityti patarimus, nukeliavus pagal žemiau esančią nuorodą.

O šiaip mano patarimas būtų toks: nekišti į internetą to, ko nenorėtumėte garsiai papasakoti visiems realioje viešoje vietoje užlipęs ant bačkos.

10 Privacy Settings Every Facebook User Should Know

Įrašo “10 privatumo nustatymų, kuriuos turėtų žinoti Facebook naudotojas” komentarų: 11

  1. Labas. Na aš jau pastebėjau, kad Facebooke nėra jokio uždarumo, privatumo, visa info pirmu puslapiu surandama per google 😦 Patarimai labai naudingi, gaila, kad anglų kalba, nesviską supratau, bet dėkoju. Tačiau visa tai verčia paprasčiausiai išsiregistruoti ir tos svetainės..

    P.S. Sveikinu su įsimylėjėlių diena! nori nenori, bet dauguma ją švenčia 🙂

  2. Tai kaip čia galima išsiregistruoti iš Facebook’o? Niakaip nerandu… 😦

  3. Sveiki, kaip reikia istrinti facebooke “uztagintas“ nuotraukas ? Is anksto aciu uz atsakyma.

    • Jei tos nuotraukos priklauso tau, tai jas paprasčiausiai pašalini kaip ir kitas. Jei jos ne tavo, bet tu ten esi pažymėta – tai gali tik pašalinti žymė, bet be nuotrauką. Nuotrauką gali ištrinti tik to profilio savininkas.

Komentavimo galimybė išjungta.