Skaitalas fotografuojantiems #1

Pagalvojau, kad būtų visai neblogai laikas nuo laiko pasidalinti tuo, ką randu sau naudingo ar įdomaus apie fotografiją internete. Manau, kad tikrai naudinga yra mokintis iš kitų, labiau patyrusių, tuo labiau kai jie linkę pasidalinti ta patirtimi. Nežinau ar tai taps reguliaria rubrika, na bet jai kam patiks, tai pasistengsiu daryti kuo dažniau :).

Taigi, pradžiai apie paprastus, bet naudingus dalykėlius, kurie gali palengvinti gyvenimą kai neturi su savimi stovo, o norisi gauti ryškią nuotrauką. Monopodas iš to, kas po ranka, makro fotografijai:

 using a monopod | ©PhotoActive

Kitas mane sudominęs straipsnis – kompiuterio Lenovo ThinkPad W700dc, skirto būtent tiems, kas dirba su vaizdais, apžvalga. Šiaip mane labiau domina šios serijos 500-asis modelis, kuris yra mažesnis ir labiau nešiojamas. Tačiau abu modeliai techniškai praktiškai vienodi, skiriasi tik dydis. Bet vėl gi, amžina problema – kaip tokį daiktą įsigyti pas mus, ir kokia būtų jo kaina. Dar šis straipsnis gali sudominti ir tuos, kurie naudojasi MAC’ais, nes apžvalgą parašęs autorius taip pat yra MAC gerbėjas ir naudotojas:

Lenovo ThinkPad W700ds Review | ©Digital Photography Scool

Na pirmai pradžiai gal ir tiek, o jūs būtinai parašykite ar jums tokios rubrikos reikėtų, o jei reikėtų – tai kokia forma jums tai būtų priimtiniau.