Penktadienio siurprizas

  Vakar, penktadienį, tikrai buvau labai maloniai nustebintas. Tačiau apie viską iš pradžių.

Prieš kelias dienas pastebėjau, kad mano Alfos akumuliatorius kiekvieną rytą vis sunkiau ir sunkiau sugeba pažadinti automobilio variklį. Todėl suplanavau, kad po darbo ir suplanuoto susitikimo, užsuksiu į Autobravos servisą ir pasikeisiu bemirštančią bateriją. Deja, vidudienį,  susiruošus keliauti į susitikimą, automobilis nebeužsivedė. Likus valandai iki susitikimo pradžios aš,  su pro šalį važiavusio taksisto pagalba užvedęs variklį, jau stovėjau prie atstovybės serviso priėmimo stalo ir pasakojau savo bėdas. Nors ir nebuvau iš anksto susitaręs, automobilis tuoj pat buvo paimtas. Bet kaip ten bebūtų, per tą laiką tikrai nebūtų viskas patikrinta ir pakeista. Todėl jau norėjau skambinti ir atsiprašyti dėl apmaudaus vėlavimo. Taip ir būčiau padaręs,  jei priėmimo darbuotojas, kuris pastebėjęs mano nusivylimą ir prastą nuotaiką, nebūtų pateikęs savotiško siurprizo. Jis staiga kažkur išbėgo, o jau po kelių minučių aš jau sėdau į naujitelaitį Fiat Bravo, kurį gavau kaip ir savotiškam bandymui. Taigi, mano susitikimas buvo išgelbėtas, o kokius įspūdžius paliko automobilis, aprašysiu kiek vėliau.

O dabar tikrai noriu nuoširdžiai padėkoti Autobravai ir jos darbuotojams, kad jie jau keturis metus tvarko mano ne pirmos jaunystės automobilį, ir aš tikrai negaliu skųstis nei aptarnavimo, nei darbo kokybe. O vakar aš tikrai pasijaučiau svarbiu šios kompanijos klientu. Galite tai pavadinti reklama, bet jie tikrai to nusipelnė 🙂 .

Įrašo “Penktadienio siurprizas” komentarai: 4

    • Tikrai, galima sakyti, kad Autobrava Vilniuje turi tikrai neprastą komandą. Ten šiaip galima būtų ir išsinuomoti automobilį, bet tai nemažai kainuoją, o jie sugalvojo dar geriau 🙂

  1. kai niekas nesinuomoja, tai galima ir taip daryti. 🙂

    Bet iš tiesų tai pagirtinas poelgis 🙂

  2. Atgalinis pranešimas: MariukasM.LT » Autobrava aptarnavimo lygis

Komentavimo galimybė išjungta.