Gero kelio, Pežai!

Kliūtis

Šiandien atsisveikinau su savo daugiamečiu dviratinių išvykų partneriu “Peugeot Absolute”. Dabar jis turi naują šeimininką. Tikiuosi, kad jiems seksis gerai.

P.S. Dar naujo šeimininko laukia laukia ir žmogučio dviratis. Jis žymiai paprastesnis, o ir šiokio tokio patvarkymo reikia, tad ir kaina jo būtų visai nedidelė:

Vandenvietes (2)

Įrašo “Gero kelio, Pežai!” komentarai: 5

  1. Taigi, kad daug kas nežino, jog broliai Pežo savo biznį pardėjo, tęsė ir toliau tęsia dviračių gamyboje. Kaip ir mopedų bei kavamalių 😉

    • Su tuo tęstinumu, bent jau dviračiais, gan keisti dalykai. Jei neklystu, šis verslas buvo parduotas, po to beveik numarintas, o dabar vėl atgaivinamas. Kitas keistas dalykas, kad būtent apie šį modelį, internete nėra beveik jokios informacijos. Nors kai jau pirkau prieš septynis metus, jis jau iš paskutinės partijos. Tačiau labiausiai žinomi senieji plentiniai Peugeot, kurie turi savo vertę iki šiol.

  2. Mano kolegė turi seną, sukų, bet jai labai mielą Peugeot 🙂 Kaip tik svarstėm, ar juos dar gamina, nes ana sako, jog negalėjo rasti i-nete 🙂

Komentavimo galimybė išjungta.