Kai “saugumas” užknisa

 

cc Steve Riley

Kartais, kai perlenkiama lazda su saugumo procedūromis, kurios ne tik kartais būna žeminančios, bet kenkia patiems saugojamiesiems, tai sugeba užknisti net ir žinomus IT saugumo specialistus:

“Look, TSA people. Your systems suck, they’re only for show, they do nothing to eliminate actual risk. You intentionally separate people from their belongings, you create unbearable stress for the traveling public, you act as if every single person wanting to get on a plane is a criminal, and you are partially responsible for the downfall of travel revenue — I know plenty of people who don’t travel specifically because they hate your pointless procedures.”

P.S. Gaila, kad Steve Riley nebedirba Microsoft’e ir nebedalyvauja TECH-ED konferencijose. Jo pristatymai tikrai būdavo įdomus, naudingi ir savotiškai žavūs. Gerbėjų niekada netrūkdavo 🙂 .

Attention Las Vegas airport thief: go to hell « Get secure with Steve Riley

Įrašo “Kai “saugumas” užknisa” komentarai: 4

  1. Kai keliauji pirma/antra karta tai iš tiesu gazdina. Po to užknisa.
    Vėliau įpranti kelionėms rengtis taip, kad greit ir be skausmo galėtum visą metalą nuo savęs atskirti, vėliau vėl susirinkti.

    P.S. žymiai labiau užknisa.. kai skrendi su persėdimu ir paaiškėja, paskutiniame jungiamajame reise rankinis bagažas ribojamas 5kg.. o prieš tai buvo 8 (ir niekas nesvėrė)… o įlipus į didžiulį boingą.. paaiškėja kad jame skrenda tik 8 žmonės. Va čia tai tai stresas ir pyktis. O kad nuauna batus ar nuvelka marškinius… tai nieko baisaus (jei apatini trikotaža laiku keiti).

    • Šiaip vis labiau įsigalinčios visokios idiotiškos taisyklės ar reikalavimai bagažui šį keliavimo būdą bent jau man dar vis mažiau patraukliu.

  2. viskas gerai yra, tegul tikrina, kad tik nauda butu……uzknis mane as ir issirengsiu, be problemu………..

    • Norėčiau tuo metu būti kur nors šalia 😉 . O jei rimčiau, tai visas tas saugumas, tiksliau visi tie būdai, kaip rodo praktika, nelabai padeda 😦 .

Komentavimo galimybė išjungta.