Naktinis test draivas

http://connect.garmin.com:80/activity/embed/50096869

Taigi surengiau tokį visai mažyti naktinį bandomąjį važiavimą.

Ką bandžiau? O gi savo naująjį Trek 6300. O kodėl tai dariau sutemus? Pirma, kol viską ant dviračių (taip, žmona taip pat dabar turi tokį patį) sumontavau visą įrangą, lauke jau buvo tamsu. Antra – labai norėjau išbandyti šviesas, o tiksliau Sigma Karma žibintus. Žmona nesiryžo, bet aš nesusilaikiau ir apsukau mažyti ratuką Nemenčinės gatvėmis, iš kurių vienos buvo apšviestos, o kitos – ne.

Tai va, pirmi įspūdžiai tikrai labai geri. Dviratis rieda fantastiškai, o tų įkalnių, kurių aš anksčiau nemėgau, dabar beveik nepajaučiau. Tikrai didelis skirtumas, kai ne tu esi prisitaikęs prie dviračio, o dviratis parinktas pagal tave. O ir palyginus su mano senuoju Peugeot Absolute – tai visiškai skirtingi pasauliai. O dėl šviesų, tai dabar tamsusis paros metas tikrai ne kliūtis smagiam pasivažinėjimui ant dviračio. Šį kartą nerizikavau važiuoti tamsiu miško keliuku, bet tikrai kada pabandysiu. Tuo labiau, kad neapšviestose gatvelėse aš nejaučiau jokio diskomforto ir nemažinau greičio dėl tamsos.

Tai tiek pirmųjų įspūdžių.

Įrašo “Naktinis test draivas” komentarai: 8

 1. geras dviratis, sveikinimai. tokį ir aš svarsčiau, bet šiais metais dar susilaikiau – pavasariui kaupiu monetą arba geram mtb, arba geram plentiniui.

  • Pradžiai buvo svarstomas hybrido variantas, bet vis gi pagal tai, kur daugiausiai važinėjama, nusvėrė MTB.

   • ech, kaina tai kaip puse gero mobilaus telefono… nepamiršk parašyt kaip šviečia tamsoje tarkim eurovelo trasoj tamsoj, kur neapšviesta :)))

    • Tą vakarą teko ir neapšviestų duobėtų gatvių. Tai net geriau matosi, nei ten, kur yra apšvietimas. Nepataikiau nei į vieną duobę 🙂 Bet vis tiek kada išbandysiu ant miško keliuko.

  • Dabar jie parduodami su nuolaida, todėl ir galutinai apsisprendžiau, kad tokie dviračiai yra verti grieko.

Komentavimo galimybė išjungta.