Kodėl niekados nevairuosiu Smart’o

Ar kito kokio mažiuko miesto automobiliuko? O gi todėl, kad tai tiesiog pavojinga gyvybei. Ir ne todėl, kad tokie mažuliai yra nesaugūs, o todėl, kad mūsų keliuose, miestų gatvėse tiesiog geometrine progresija daugėja vairuojančių nemokšų, žioplių ir šiaip dundukų. Vienas toks šiandien ryte, nesugebėjęs sukdamas dešinėn ne tik kad pasižiūrėti, ar kas neatvažiuoja tiesiai degant žaliam šviesoforo signalui, bet ir pataikyti į dešinę juostą, “papuošė” mano Alfos dureles įbrėžimu. Man paprasčiausiai pasisekė, kad važiavau antra juosta, bet kadangi priešpriešinė juosta buvo užimta, visiškai išvengti lengvo kontakto nepavyko. Įbrėžimas nelabai baisus ir lengvai sutvarkomas, bet nuotaika tai sušikta ir aš esu piktas. Gerai, kad nelipau aiškintis, nes vienintelis dalykas, kuris, mano galva, išgydo nuo tokio visiško žioplumo, tai davimas į snukį.

Šiaip jau kurį laiką dairausi kito automobilio, kuris labiau tiktų mano poreikiams. Akys krypsta į crossover’ius ar visureigius. Bet va po tokių nuotykių, man vis labiau patinka dideli visureigiai, “papuošti” rimtais saugos lankais. Tada, manau, jam būtų pasisekę, kad šiandien per sankryžą važiavau antrąją juosta.

Įrašo “Kodėl niekados nevairuosiu Smart’o” komentarų: 10

  1. Aš irgi dairausi naujesnio automobilio, bet vis pagalvoju, kad su senu mažiau problemų: ne taip gaila, jeigu kas nors kieme ar gatvėje įvažiuos, senesnės mašinos neįdomios vagims, pigesni draudimai ir t.t.

      • Taip, bet jeigu perki ne naują iš salono, o naudotą (kad ir 5 metų), gali būti tos pačios problemos. Renkuosi dyzelį naudotą, tai kiek apžiūrėjau, visi pravažiavę kokius 200-300k km ir turi nemažai problemų. Nors mašinoms dar tik 5-8 metai. Kaip sakoma, naudotos mašinos pirkimas – loterija 🙂

  2. šiandien mačiau kaip fura nuvertė gatvės lempą Gerulaičio gatvėj. O dėl rimtesnio pravažumo auto aš irgi galvoju. Duobės keliuose ir pavojingi vairuotojai…

Komentavimo galimybė išjungta.