Kas pakels ciuckiui uodegą, jei ne …

http://connect.garmin.com:80/activity/embed/119333699

… kitas ciuckis. Šį kartą vėl apie pasivažinėjimus miškais sutemus, bet šį kartą ne mano vieno (žr. viršuje), o bendrus, kartu su Žmogučiu.

Vakar buvo žmogučiui savotiškas tokių važinėjimų krikštas. O kad pirmas kartas būtų nebaisus, išvažiavome temstant, o nuo pusės maršruto jau važiavome sutemus. Ne kiekvienam, parodžius pirštu į prieš akis tvyrančia juodą skylę, kuri dienos metu yra įprastas miško keliukas, pirmą kartą staiga prabus noras ten lįsti. Kai kuriuos reikia pratinti nuo mažų dozių. Tačiau panašu į tai, kad dabar tikrai turėsiu kompaniją tokioms pramogoms.

Šiaip apie tai gal ir nerašyčiau, jei ne tas faktas, kad prieš praeito savaitgalio važiavimą ant žmogučio Trek’o apsigyveno kitas borto kompiuteris, Garmin Edge 500, vietoj Sigma BC 1009 (kodėl taip atsitiko, parašysiu vėliau, jei netingėsiu). Todėl nuo šiol žmogutis irgi gali pasidalinti savo pasivažinėjimų įspūdžiais ir pasiekimais(patikėkite, tai labai motyvuojantis veiksnys vėl sėsti ant dviračio ir truputį pasistengti), aišku, jei irgi netingės:

http://connect.garmin.com:80/activity/embed/119336505

Na o tiems, kas dar nelabai motyvuotas dviračiams, gamtai ir nuotykiams, siūlau pažiūrėti apie tai labai gerą filmuką (reikia žiūrėti pačioje YouTube):

Įrašo “Kas pakels ciuckiui uodegą, jei ne …” komentarai: 2

Komentavimo galimybė išjungta.